Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Ptice YG

0 – 2

Hundreds


Datum : 7.11.2008 04:05
MatchID: 20958732 Přidej do svých záložek  HT Live
Stadion : FC Ptice Arena Youth
Návštěva: 164


Kluci na stadionu FC Ptice Arena Youth se mohou v dnešním horkém dni těšit na podporu od 164 fanoušků. Oba týmy jsou v regionu Hlavní město Praha doma, a tak se na zápas přišlo podívat mnoho přátel a příbuzných. Tenhle týden rozebíral trenér týmu Ptice YG s hráči formaci 4-4-2, nyní proběhne zkouška v praxi. Vybráni byli: Semenec - Šindelář, Brzobohatý, Sekyra, Švenda - Fejfar, Židlický, Drda, Vomočil - Češpiva, Kohlíček.

Kluci z týmu Hundreds začnou dnešní utkání ve formaci 4-4-2. Příležitost dnes dostali: Koryčanský - Drška, Bartl, Jirout, Stareček - Levý, Choura, Balcárek, Pišťáček - Burian, Hanzal.

Mužstvo Ptice YG zakládá v 5. minutě bleskurychlou akci podél levé lajny, ovšem Stanislav Šindelář si předkopává míč příliš daleko a z akce tak nic nebude. Hráč týmu Hundreds Daniel Jirout si to namířil přímo středem obrany soupeře. Té se nedaří jej zastavit. Chystá se vystřelit! Obránce skluzem škrtá balón! Ale brankář to nečeká a jen bezmocně kouká, jak balón končí v 11. minutě v síti. 0:1. Stejně jako slunce se dnes usmívá Mikoláš Vomočil, perfektní terén jeho kličkám svědčí a opět si pohrává s několika soupeřovými hráči. Adam Balcárek zastavuje unikajícího protihráče přesně mířeným skluzem na paty. Sice pravděpodobně uchránil svůj tým Hundreds od inkasování, ale určitě bude vyloučen. Tak ne! Pan rozhodčí má dnes asi nějakou dobrou náladu a uděluje mu v 19. minutě pouze žlutou kartu. Po akci na levé straně se v nadějné pozici ocitá Antonín Bartl, který naději proměňuje v jistotu, čímž posílá svůj tým Hundreds v 26. minutě do vedení 0:2. Po prvním poločase je stav 0:2. Tento poločas ovládalo mužstvo Hundreds s působivým držením míče 60 procent hrací doby.

Obrana domácích zaspala a Antonín Bartl se ocitá sám přímo před brankou. Jiří Semenec se ani nestačil natáhnout po ráně, která ovšem naštěstí pro domácí končí na břevně. Vítězslav Židlický nedrží zrovna vyrovnané tempo a po několika drzých útočných průnicích se natolik unavuje, že již není schopen pomáhat obranné řadě. Tento poločas patřil s 60 procenty držení míče týmu Hundreds.

Hráči týmu Ptice YG se po závěrečném hvizdu rozhodčího sesypali na spoluhráče jménem Jiří Semenec, protože ten byl dneska prostě nejlepší. Zato Vítězslav Židlický od táty slyší cosi o suchém chlebu a vodě. Inu každý den není posvícení. Vladislav Levý (Hundreds) je za svůj dnešní výkon chválen a maminka mu za něj s úsměvem na tváři slibuje jeho oblíbené jídlo. Zato Adam Balcárek od táty slyší cosi o suchém chlebu a vodě. Inu každý den není posvícení. Konečný stav zápasu je 0:2.